yapıYALIT - Set / B

Çift Komponentli Çimento Esaslı YARI ELASTİK Su Yalıtım Seti

Beton ve çimento bazlı yüzeylere uygulanmak üzere çift bileşenli sürme izolasyon malzemesi


Özellikler:

%100 su geçirimsizlik; Yüksek Elastikiyet, Neme karşı dayanıklılık; Nefes alabilme; Çabuk priz alma; Yüksek UV dayanım; Yüzeye iyi tutunma; Sıfır Korozyon; Kolay uygulanma; Aşındırıcı tuzlara karşı direnç

Hazırlanışı:

Komponent A (toz karışım)'ın orijinal ambalajının içerisine Komponent B (sıvı karışım) ilave edilir. Homojen ve topaksız bir karışım elde edilene kadar karıştırılır. Uygulama yapılacak yüzey kuru, temiz ve sağlam olmalıdır. Hazırlanan karışım fırça veya rulo yardımı ile yüzeye 2 veya 3 kat halinde uygulanır. Kalınlık en fazla 1-1,5 mm olmalıdır. Katlarda fırça uygulama yönü bir öncekine dik olmalıdır.

Kullanım Alanları:

Terasa Teras çatılar, Balkonlar, istinat Perde Duvarları, Temeller,köprüler, Deniz Duvarları, 5u Defntan, Artma Tesisleri, Yüzme, Havuzları, Dekoratif Havuzlar, Banyo ve Mutfak gibi İslak, Mekanlar, zaman jçertsınde oluşabilen fötre çatiaklanntn tamiri

Sarfiyat:

1 takım YAPIYALIT Set/B ile 18-20 m2 alan suya karşı korunabilir.

Ambalaj:

Sıvı karışım 5 kg'lık PE bidonda, Toz karışım 25 Kg'lık PEE Kovada temin edilir.

 

TEKNİK BİLGİ FÖYÜ

 

Uyarılar

Depolama : Ürünler normal sıcaklıkta kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ambalajlı ürünler direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Raf Ömrü : Yukarıdaki ddepolaama koşullarında ve kapalı ambalajında raf ömrü 6 aydır.

Sağlık Uyarıları : Kullanım ve depolama sırasında göz, gıda maddeleri ve uzun süreli deri temasından kaçınılmalıdır. Deri ile temasında bol su ile yıkanmalı; Göze temasında ise gözler en az 10 dakika yıkanmalıdır. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Açıklama : Ürünlerin kullanımına ilişkin verilen teknik ve pratik bilgiler, bilimsel bilgilerimize ve elde edilen tecrübelerimize dayanmaktadır. Hazırlama ve uygulama esnasında oluşacak hatalara karşı sorumluluk kabul edilmez. Yapılan uygulamalar ile doğrudan ilgili olan kişi yada kuruluş ürünlerimizin kendi amaçlarına uygun olup olmadığını kontrol etmekten sorumludur.

 

YAPIharç

Sıva ve Harç Katkıları

Detay

YAPIyalıt

Su Yalıtım Ürünleri

Detay

EPM Superior

Lekeye Karşı Koruma ve Temizleme Ürünleri

Detay