YAPIharç A

Yapıştırma Harç Katkısı

Brüt beton, Gazbeton, Ytong, Bims, tuğla yüzeylerde duvar ve tavan için serpme sıva için aderans arttırıcı katkı. Fayans, seramik, doğal ve kompoze taş, karo; Gazbeton, Ytong, Bims gibi duvar örme elemanları yapıştırma harcı üretimi için anti-bakteriyel özellikte toz katkı.


Harca Kazandırdığı Özellikler:

Seramik üzerine seramik yapıştırabilecek kadar yüksek yapışma mukavemeti, uzun süreli ve kolay işlenebilme, yumuşaklık, bakteri üretmeme.

Hazırlanışı:

Duvarda Yapıştırma: 1 torba çimento + lOOkg elenmiş kum + 1 paket Yapıharç A (ince kum yerine kırma taş tozu da olabilir) Bu fomül 6 torba hazır yapıştırıcıya eşdeğerdir.

Zeminde Yapıştırmada: 1,5 torba çimento + 150kg elenmiş kum + 1 paket Yapıharç A (incekum yerine kırma taş tozu da olabilir) Bu fomül 9 torba hazır yapıştırıcıya eşdeğerdir. Uygulama yüzeyleri toz, çamur ve yağdan arındırılmış olmalı, yüzey ve yapıştırılacak plakalar nemlendirilmelidir.

Ambalaj:

lOOOgr.'lık PE poşetlerde, 20 poşetlik kolilerde.

 

TEKNİK BİLGİ FÖYÜ

 

Uyarılar

Depolama : Ürünler normal sıcaklıkta kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ambalajlı ürünler direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Raf Ömrü : Yukarıdaki ddepolaama koşullarında ve kapalı ambalajında raf ömrü 6 aydır.

Sağlık Uyarıları : Kullanım ve depolama sırasında göz, gıda maddeleri ve uzun süreli deri temasından kaçınılmalıdır. Deri ile temasında bol su ile yıkanmalı; Göze temasında ise gözler en az 10 dakika yıkanmalıdır. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Açıklama : Ürünlerin kullanımına ilişkin verilen teknik ve pratik bilgiler, bilimsel bilgilerimize ve elde edilen tecrübelerimize dayanmaktadır. Hazırlama ve uygulama esnasında oluşacak hatalara karşı sorumluluk kabul edilmez. Yapılan uygulamalar ile doğrudan ilgili olan kişi yada kuruluş ürünlerimizin kendi amaçlarına uygun olup olmadığını kontrol etmekten sorumludur.

 

YAPIharç

Sıva ve Harç Katkıları

Detay

YAPIyalıt

İzolasyon Ürünleri

Detay

EPM Superior

Lekeye Karşı Koruma ve Temizleme Ürünleri

Detay