YAPIharç PWR

Su Geçirmeyen Sıva Harç Katkısı

Dış cephe ve ıslak alan ince sıvasında su geçirimsiz derz harcında, teras, balkon zemin şaplarında, temel/perde beton perdahlarında kullanılan su geçirimsiz harç katkısı


Harca Kazandırdığı Özellikler:

Yumuşaklık, tam su geçirimsizlik, kolay işlenebilme, hafiflik, yüksek yapışma kabiliyeti, mükemmel elastikiyet, minimum rötre çatlağı

Hazırlanışı:

1 torba çimento + yeterli kum + 1 paket Yapıharç PWR Önce kuru karışım hazırlanır, sonra su ilave edilir. Geleneksel harca göre daha az su kullanılır. Sıva tam kurumadan perdahı yapılmalıdır. Sıvanın tam su geçirimsiz olması için suyu almıyor görünse bile 5-6 gün boyunca sulama yapılmalıdır.

Sarfiyat:

Bir paket Yapıharç PWR ile hazırlanan karışımla, ortalama 0,5cm kalınlığında 25-30 m2 sıva yapılır.

Avantajları:

Kireçli ve sade çimentolu sıvalara göre %50 boya tasarrufu sağlar.Kireçli sade çimentolu sıvalara göre uygulama süresi %30 daha çabuktur.

Ambalaj:

15OOgr.'lık PE poşetlerde, 20 poşetlik kolilerde.

 

TEKNİK BİLGİ FÖYÜ

 

Uyarılar

Depolama : Ürünler normal sıcaklıkta kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ambalajlı ürünler direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Raf Ömrü : Yukarıdaki ddepolaama koşullarında ve kapalı ambalajında raf ömrü 6 aydır.

Sağlık Uyarıları : Kullanım ve depolama sırasında göz, gıda maddeleri ve uzun süreli deri temasından kaçınılmalıdır. Deri ile temasında bol su ile yıkanmalı; Göze temasında ise gözler en az 10 dakika yıkanmalıdır. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Açıklama : Ürünlerin kullanımına ilişkin verilen teknik ve pratik bilgiler, bilimsel bilgilerimize ve elde edilen tecrübelerimize dayanmaktadır. Hazırlama ve uygulama esnasında oluşacak hatalara karşı sorumluluk kabul edilmez. Yapılan uygulamalar ile doğrudan ilgili olan kişi yada kuruluş ürünlerimizin kendi amaçlarına uygun olup olmadığını kontrol etmekten sorumludur.

 

YAPIharç

Sıva ve Harç Katkıları

Detay

YAPIyalıt

İzolasyon Ürünleri

Detay

EPM Superior

Lekeye Karşı Koruma ve Temizleme Ürünleri

Detay