süperTAMİR

Tamir Harcı Katkısı

Taşıyıcı özelliği olmayan beton ve sıvalarda, tij delikleri, yüzeysel çatlaklar, metal-beton birleşimleri kapatmada kullanılan tamir harcı katkısı


Harca Kazandırdığı Özellikler:

Yüksek yapışma mukavemeti, yumuşaklık, elastikiyet, uzun süre kolay işlenebilme, daha az su emicilik, hafiflik

Hazırlanışı:

1 torba çimento + yeterli kum + 1 paket SüperTAMİR Önce kuru karışım hazırlanır, sonra su ilave edilir. Geleneksel harca göre daha az su kullanılır. Uygulamadan sonra 2 gün nemlendirilmelidir.

Ambalaj:

10OOgr.'lık PE poşetlerde, 20 poşetlik kolilerde.

 

TEKNİK BİLGİ FÖYÜ

 

Uyarılar

Depolama : Ürünler normal sıcaklıkta kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ambalajlı ürünler direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Raf Ömrü : Yukarıdaki ddepolaama koşullarında ve kapalı ambalajında raf ömrü 6 aydır.

Sağlık Uyarıları : Kullanım ve depolama sırasında göz, gıda maddeleri ve uzun süreli deri temasından kaçınılmalıdır. Deri ile temasında bol su ile yıkanmalı; Göze temasında ise gözler en az 10 dakika yıkanmalıdır. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Açıklama : Ürünlerin kullanımına ilişkin verilen teknik ve pratik bilgiler, bilimsel bilgilerimize ve elde edilen tecrübelerimize dayanmaktadır. Hazırlama ve uygulama esnasında oluşacak hatalara karşı sorumluluk kabul edilmez. Yapılan uygulamalar ile doğrudan ilgili olan kişi yada kuruluş ürünlerimizin kendi amaçlarına uygun olup olmadığını kontrol etmekten sorumludur.

 

YAPIharç

Sıva ve Harç Katkıları

Detay

YAPIyalıt

İzolasyon Ürünleri

Detay

EPM Superior

Lekeye Karşı Koruma ve Temizleme Ürünleri

Detay