süperTAVAN

Tek El Tavan Sıvası Katkısı

Her türlü tavan sıvasında, brüt beton ve benzeri her türlü tek el sıvada aderansı çok yüksek harç katkısı


Harca Kazandırdığı Özellikler:

Çok yüksek yapışma kabiliyeti, kolay işlenebilme, yumuşaklık, hafiflik, daha az su emicilik, yüksek dayanım mükemmel elastikiyet, minimum rötre çatlağı

Hazırlanışı:

1 torba çimento + yeterli kum + 1 paket SÜperTAVAN Önce kuru karışım hazırlanır, sonra su ilave edilir. Geleneksel harca göre daha i su kullanılır. Bünyesindeki suyu ortalama 2 günde kaybetmesi sayesinde rötre çatlağı oluşumunu azaltır. Sıva uygulaması sonrasında çimentonun yanmaması için duvar 2-3 gün nemlendirilmelidir.

Sarfiyat:

Bir paket SÜperTAVAN ile hazırlanan karışımla, ortalama lcm kalınlığında 13-15 m2 sıva yapılır.

Avantajları:

SÜperTAVAN ve ince kum ile yapılmış harç çelik mala ile perdahlandığında, saten boyaya hazır çimento esaslı yüzey elde edilir. Alçı sıvaya nazaran çok daha ekonomik ve sağlam bir duvar yapısı sağlanmış olur.

Ambalaj:

10OOgr.'lık PE poşetlerde, 25 poşetlik kolilerde.

 

TEKNİK BİLGİ FÖYÜ

 

Uyarılar

Depolama : Ürünler normal sıcaklıkta kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ambalajlı ürünler direkt güneş ışığından korunmalıdır.

Raf Ömrü : Yukarıdaki ddepolaama koşullarında ve kapalı ambalajında raf ömrü 6 aydır.

Sağlık Uyarıları : Kullanım ve depolama sırasında göz, gıda maddeleri ve uzun süreli deri temasından kaçınılmalıdır. Deri ile temasında bol su ile yıkanmalı; Göze temasında ise gözler en az 10 dakika yıkanmalıdır. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Açıklama : Ürünlerin kullanımına ilişkin verilen teknik ve pratik bilgiler, bilimsel bilgilerimize ve elde edilen tecrübelerimize dayanmaktadır. Hazırlama ve uygulama esnasında oluşacak hatalara karşı sorumluluk kabul edilmez. Yapılan uygulamalar ile doğrudan ilgili olan kişi yada kuruluş ürünlerimizin kendi amaçlarına uygun olup olmadığını kontrol etmekten sorumludur.

 

YAPIharç

Sıva ve Harç Katkıları

Detay

YAPIyalıt

İzolasyon Ürünleri

Detay

EPM Superior

Lekeye Karşı Koruma ve Temizleme Ürünleri

Detay